Apie Cukruotą


Esame jauna įmonė, siekianti tapti patikimu partneriu desertų kūrėjams. Cukruotoje siūlome pripažintų Europos gamintojų sprendimus desertų ir kepinių meistrams. Mūsų pažadas - aukščiausios kokybės produktai ir asmeninis dėmesys klientui. Kviečiame susipažinti su mūsų siūlomais produktais. Iškilus klausimams, su mumis galite susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Prekes apžiūrėti ir užsakymus atsiimti galite ir Jurbarko g. 2A, Kaune. Prieš atvykstant prašome paskambinti tel. nr. +37065655582. Skanių Cukruotų kepinių! Su linkėjimais, Cukruota komanda
Prekių užsakymas


Norint užsakyti prekes - dėkite dominančių pozicijų kiekius į krepšelį ir pasirinkite Manual Payment. Sąskaita ir apmokėjimo instrukcija Jums bus atsiųsta elektroniniu paštu. Visos svetainėje nurodytos kainos yra mažmeninės, su PVM. Gavę Jūsų užsakymą netrukus su Jumis susisieksime nurodytu el. paštu.
Prekių pristatymas


Prekes pristatome visoje Lietuvoje, per siuntų kurjerį arba Omnivos paštomatus.​ Prekių pristatymo trukmė - 1-2 d.d. nuo užsakymo apmokėjimo.
Privatumo politika


Bendra informacija Cukruota (UAB "Arminta") gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Prieš darant užsakymą rekomenduojame perskaityti šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų. Cukruota (UAB "Arminta") pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl prašome su jomis susipažinti kiekvienąkart naudojantis www.cukruota.com. Renkama informacija Tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku pristatyti tinkamu adresu. Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie yra nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan. Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai. Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais. Duomenų apsauga Cukruota (UAB "Arminta") elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Cukruota (UAB "Arminta") visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Privatumo politikos pakeitimai Cukruota (UAB "Arminta") turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.
Kontaktai


Vida Berienė Tel. nr.: +370 656 55582 El. paštas: info@arminta.lt Mūsų adresas: Jurbarko g. 2A, Kaunas Prieš atvykstant, prašome paskambinti ir susitarti tel. nr. +37065655582.
Verslo klientams


Esate verslo klientas? Susisiekite su mumis, paruošime individualų pasiūlymą pagal Jūsų poreikius.

Visos prekių kainos nurodytos su PVM

Užsakymams iki 30€ taikomas 2€ (paštomatų paslauga) arba 3€ (kurjerio paslauga) pristatymo mokestis

Nuolaidos: 5% - užsakant virš 50 eur; 10%  - užsakant virš 100 eur. Nuolaidos pritaikomos išrašant sąskaitą faktūrą apmokėjimui

  • Facebook - Grey Circle
Sekite mūsų naujienas ir pasiūlymus Facebook'e! 
Pavyzdžių apžiūrėjimas ir užsakymų atsiėmimas taip pat galimas adresu:
Jurbarko g. 2A, Kaunas
(prieš atvykstant prašome susisiekti nurodytais kontaktais)
info@arminta.lt | +370 656 55582
© 2020 UAB „Arminta“